Mleczarnia w Rypinie – ROTR

Spółdzielnia Mleczarska ROTR w Rypinie to firma działająca w branży mleczarskiej nieprzerwanie od 1926 roku. Ponad 90-letnie doświadczenie na rynku zapewniło nam pozycję jednego z liderów w dziedzinie produkcji mleka i wyrobów mleczarskich.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo m.in. mleko i śmietanki UHT, mleka i serwatki w proszku, a także twaróg sernikowy. Bezkonkurencyjność we wdrażaniu nowych technologii produkcji sprawiła, że zajęliśmy pionierską pozycję w produkcji mleka dla baristów. Jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła produkt tego typu na rynek Polski. Rosnącą popularnością cieszą się również nasze sery dojrzewające i masła w kostkach.

Produkty mleczne Spółdzielni ROTR są dedykowane handlowcom i przedstawicielom sektora HoReCa, jak również klientom detalicznym. Od 2016 roku z powodzeniem funkcjonuje nasz sklep online, dzięki któremu mogą Państwo nabyć dowolne produkty nie ruszając się z domu.

Ponadto oferujemy produkty dla dostawców, zajmujących się hodowlą bydła mlecznego. Najlepsi dostawcy to nasi stali partnerzy, od których skupujemy mleko. To m.in. dzięki niemu, nasze produkty cechują się najwyższymi walorami jakościowo-smakowymi.

Zachęcamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu z naszym biurem. Specjaliści mleczarni ROTR służą pomocą.