Mleczarnia w Rypinie – ROTR

Spółdzielnia Mleczarska ROTR w Rypinie to firma działająca w branży mleczarskiej nieprzerwanie od 1926 roku. Ponad 90-letnie doświadczenie na rynku zapewniło nam pozycję jednego z liderów w dziedzinie produkcji mleka i wyrobów mleczarskich.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo m.in. mleko i śmietanki UHT, mleko i serwatkę w proszku, a także twaróg sernikowy. Bezkonkurencyjność we wdrażaniu nowych technologii produkcji sprawiła, że zajęliśmy pionierską pozycję w produkcji mleka dla baristów. To doskonałe mleko do spieniania, dzięki czemu chętnie wykorzystywane jest zarówno przez profesjonalistów w kawiarniach lub podczas różnego typu zawodów dla baristów, jak i w domowych kuchniach. Jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła tego typu mleko do kawy na polski rynek. Rosnącą popularnością cieszą się również nasze sery długodojrzewające i masło.

Produkty mleczne ROTR Spółdzielni Mleczarskiej w Rypinie są dedykowane handlowcom i przedstawicielom sektora HoReCa, jak również klientom detalicznym. Od 2016 roku z powodzeniem funkcjonuje nasz sklep online, dzięki któremu mogą Państwo nabyć dowolne produkty, nie ruszając się z domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych wyrobów mleczarskich. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Ponadto oferujemy produkty dla dostawców, zajmujących się hodowlą bydła mlecznego. Najlepsi dostawcy to nasi stali partnerzy, od których skupujemy mleko. To m.in. dzięki nim nasze produkty cechują się najwyższą jakością.

Zachęcamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu z naszym biurem. Specjaliści ROTR Spółdzielni Mleczarskiej w Rypinie służą pomocą.